< Soulcalibur VI | Amy
Bigpapachunk (talk | contribs) (Created page with "{| class="wikitable" |+ Normal Hit |- ! Header text !! Header text !! Header text |- | Example || Example || Example |- | Example || Example || Example |- | Example || Example || Example |} {| class="wikitable" |+ Counter Hit |- ! Header text !! Header text !! Header text |- | Example || Example || Example |- | Example || Example || Example |- | Example || Example || Example |}") |
Bigpapachunk (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|+ Counter Hit | |+ Counter Hit | ||
|- | |||
! Header text !! Header text !! Header text | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Lethal Hit | |||
|- | |||
! Header text !! Header text !! Header text | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Wall Combos | |||
|- | |||
! Header text !! Header text !! Header text | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Reversal Edge | |||
|- | |||
! Header text !! Header text !! Header text | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Soul Charge | |||
|- | |- | ||
! Header text !! Header text !! Header text | ! Header text !! Header text !! Header text |
Revision as of 19:15, 12 June 2024
Header text | Header text | Header text |
---|---|---|
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Header text | Header text | Header text |
---|---|---|
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Header text | Header text | Header text |
---|---|---|
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Header text | Header text | Header text |
---|---|---|
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Header text | Header text | Header text |
---|---|---|
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Header text | Header text | Header text |
---|---|---|
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |
Example | Example | Example |