Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| Cannonball Jump || Qcb+K, Mp+Mk or Hp+Hk | | Cannonball Jump || Qcb+K, Mp+Mk or Hp+Hk | ||
|- | |||
| Cannon Spike Counter || Qcb+P | |||
|} | |} | ||
== Super Moves == | == Super Moves == |
Revision as of 03:15, 8 January 2009
Introduction
Moves List
Normal Moves
Special Moves
Cannon Drill (also in air) | Qcf+K |
Cannon Spike | Dp+K |
Spinning Knuckle | Qcf+P |
Thrust Kick (in air) | Qcb+K |
Cannonball Jump | Qcb+K, Mp+Mk or Hp+Hk |
Cannon Spike Counter | Qcb+P |