Emerald3ME (talk | contribs) No edit summary |
Emerald3ME (talk | contribs) (Venom Combo Added) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| 2LK > 2HK > 2HP > sjc.5LK > j.5LP > j.5HP > j.6HP > j.214LP > 2HK > 2HP > sjc.5LK > j.5LP > j.5HP > j.6HP > j.214LP > j.236PP || 5,887 || 1 || X || X || Click Here || Insert Notes | | 2LK > 2HK > 2HP > sjc.5LK > j.5LP > j.5HP > j.6HP > j.214LP > 2HK > 2HP > sjc.5LK > j.5LP > j.5HP > j.6HP > j.214LP > j.236PP || 5,887 || 1 || X || X || Click Here || Insert Notes | ||
|- | |||
| 5HP(2) > 5HK(3) > 6HP > 22LK > 5HP > 5HK > 6HP > 2HP > j.5LP > j.5LK > j.5HP > j.5HK > 2HP > j.5HP > j.6HP > j.236L+M || 6,382 || 1 || X || X || Click Here || Insert Notes | |||
|} | |} | ||
=== Team === | === Team === |
Latest revision as of 05:11, 3 June 2024
Midscreen
Solo
Combo | Damage | Meter Cost | Meter Build | Difficulty | Demo | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|
2LK > 2HK > 2HP > sjc.5LK > j.5LP > j.5HP > j.6HP > j.214LP > 2HK > 2HP > sjc.5LK > j.5LP > j.5HP > j.6HP > j.214LP > j.236PP | 5,887 | 1 | X | X | Click Here | Insert Notes |
5HP(2) > 5HK(3) > 6HP > 22LK > 5HP > 5HK > 6HP > 2HP > j.5LP > j.5LK > j.5HP > j.5HK > 2HP > j.5HP > j.6HP > j.236L+M | 6,382 | 1 | X | X | Click Here | Insert Notes |